DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sera Tokdemir ve Gökhan Göz aşkından ilk kare!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sera Tokdemir ve Gökhan Göz aşkından ilk kare!

Gülşah Saraçoğlu, adı Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler ile yasak aşk iddiasına karışan iş insanı ile dördüncü kez ayrıldıklarını duyurmuştu.

Yelliler, “Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan Göz Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla kendisi benim Türkiye’de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekteydi” ifadelerini kullanmıştı.

“HERKES FITRATINA UYGUN KİŞİLERLE”

Fatoş Yelliler’in bu itirafı kısa sürede gündem olurken, Berdan Mardini “Herkes fıtratına uygun kişilerle, olması gereken yerdedir. Ne kargayı gül bahçesine, ne de bülbülü çöplüğe alıştırabilirsiniz” mesajını paylaşmıştı.

İLİŞKİSİNİ DUYURDU

Modacı Gülşah Saraçoğlu ile bir dargın bir barışık yaşadığı olaylı ilişkisiyle magazin gündemini uzun süre meşgul eden Gökhan Göz’ün yeni aşkı ortaya çıktı.  Ünlü iş insanı sosyal medyada yaptığı paylaşımla oyuncu Sera Tokdemir’le ilişkisini duyurdu.

“SERA’M İYİ Kİ VARSIN”

Ünlü iş insanı ‘Sera’m iyi ki varsın’ notuyla Tokdemir’e verdiği çiçekleri sosyal medyada da paylaşıp aşkını ilan etti. Ünlü oyuncu Sera Tokdemir de sevgilisinin çiçeklerini arka planda ‘Sesinde Aşk Var’ şarkısı ile paylaştı.

“BİR AYDIR BİRLİKTEYİZ”

Sera Tokdemir, önceki gün Watergarden İstanbul’daydı. Yanında yeni sevgilisi Gökhan Göz ile mekana gelen Tokdemir ve Göz, “Arkadaşlar evet doğrudur. Yaklaşık bir aydır birlikteyiz. Bir yıldır da tanışıyoruz” diyerek aşklarını ilan ettiler.

“GÖKHAN’A ŞARKI YAZDIM”

Mutlu olduklarını dile getiren Gökhan Göz ve Sera Tokdemir çiftinden Tokdemir ise şöyle konuştu:

Gökhan’a şarkı yazdım. O da yakın zamanda çıkacak. Aşk böyle bir şeymiş. Şu an ipucu veremiyorum ancak yayınlandığı zaman göreceksiniz bence harika oldu.

Günel Zeynalova 'aşk' haberlerine isyan etti: Büyük saçmalık!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRGünel Zeynalova ‘aşk’ haberlerine isyan etti: Büyük saçmalık!Haberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRGülşah Saraçoğlu: O kişi benim hayatımı mahvetti!Haberi Görüntüle

YORUM YAP