DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“Pamukova’nın coşkusu bizlere güç katıyor”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Pamukova’nın coşkusu bizlere güç katıyor”

İlçe ziyaretlerine Pamukova ile devam eden Başkan Adayı Alemdar, Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, İlçe Başkanı Burak Çelik ve partililer tarafından çiçeklerle karşılandı. Alemdar, “Pamukova’nın coşkusu, enerjisi, heyecanı bizlere güç katıyor. Böylesine büyük bir davanın neferleri olan sizlerle durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, yoğun bir şekilde gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini Pamukova ile sürdürdü. Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, AK Parti İlçe Başkanı Burak Çelik ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan Alemdar, sıcak karşılama için teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Başkan Adayı Alemdar’a, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekili Murat Kaya eşlik etti. Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Alemdar, Pamukova’ya dair görüş alışverişinde bulundu.

Pamukova hazır

AK Parti ilçe teşkilatı ziyaretinde konuşan Alemdar, “Pamukova AK sevdaya, davaya olan inancını bugün burada gösteriyor. Böylesine büyük bir davanın neferleri olan sizlerle birlikte durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Sizler var olduğunuz sürece bu dava hiçbir zaman öksüz kalmayacaktır. İnşallah istişare kültürümüzü daha da geliştirerek milletimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

Başkan Adayı Alemdar’dan hizmet vurgusu

MHP Pamukova İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, İlçe Başkanı Şükür Salih ve partililer tarafından karşılandı. Alemdar, “Cumhur İttifakı stratejiye dayalı değil dava ortaklığına dayalı bir ittifaktır. İnşallah yerel seçimlerde de birlikte hareket ederek seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Adayı Alemdar’ın Pamukova’da bir sonraki durağı Pamukova Muhtarlar Derneği oldu. Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip ve muhtarlar tarafından karşılanan Alemdar, Pamukova’ya gereken tüm hizmeti getireceklerini belirtti.

Pamukova Belediyesi’ne ziyaret

Programı kapsamında Pamukova Belediyesi’ni ziyaret eden Alemdar, burada Başkan İbrahim Güven Övün ve ekibi tarafından çiçeklerle karşılandı. Konuşmasında Pamukova’nın gelişimine vurgu yapan Alemdar, “Pamukova ilçemiz tarımı başta olmak üzere birçok potansiyeli bünyesinde barındıran bir yapıya sahip. İnşallah 31 Mart’tan sonra İlçe Belediye Başkanımız ve Pamukova’mızın güzel insanlarıyla birlikte ilçemizin gelişimi için tüm gayretimizi ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.

Sadece bugün değil her zaman birlikte olacağız

Ziyaretlerinin son bölümünde teşkilat mensupları ile bir araya gelen Başkan Adayı Alemdar, “Geçmişten Günümüze Teşkilat Buluşmaları” konulu programa katıldı. Alemdar, “Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı tarif edilemez bir mutluluk yaşıyorum. Pamukova bizlere huzur veriyor. Bu güzel ilçemize her geldiğimizde şehrimizin ne denli bereketli ve gelecek vadeden bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Şunu net bir şekilde ifade etmek isterim ki inşallah sizlerle sadece bugün değil her zaman birlikte olacağız. Çünkü bizim inandığımız dava hasreti kaldırmıyor, aksine beraber olmayı, birlikte hareket etmeyi ve sıkı istişareyi uygun görüyor. Ben bu vesile ile böylesine güzel bir akşam için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.