DOLAR32,1054% -0.1
EURO35,0156% -0.05
STERLIN41,2773% 0.06
FRANG35,1475% -0.08
ALTIN2.425,63% -0,16
BITCOIN69.314,011.07

Kurban alımında yeni dönem; “tek tıkla ekonomik kurban alımı”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kurban alımında yeni dönem; “tek tıkla ekonomik kurban alımı”

Mübarek Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile beraber binlerce vatandaş, ekonomik ve İslami kesimlere uygun kurbanlık araştırması yapmaya başladı. Herhangi bir dernek ya da vâkıfa bağış yaptırmadan kolaylıkla kurban kestirmek isteyen, güvenilir bir kurum arayışında olan vatandaşlar, Kurbanım.com ile kalplere dokunuyor.

Teknolojinin de ilerlemesiyle kurban alımları da sanal ortama taşındı. Türkiye’nin güvenilir çevrimiçi platformu kurbanım.com üzerinden yapacağınız kurban alımlarınız mazlumlara umut olacak. Firma yetkililerinden yapılan açıklama da kafalarda soru işaretleri kalmaması adına; “Kurbanım.com dernek ve vakıflardan bağımsız çalışan bir kurban satış platformu olarak kuruldu. Kişilerin, web sitesi üzerinden ya da telefonları ile alacakları kurbanlıklar faturalandırılıyor. Ayrıca kurban alımının hemen ardından ertesi gün yapılan kesim ve dağıtım videoları kişilerin isimleri de okunarak taraflarına iletiliyor. “ ifadelerine yer verildi.

İslami usullere uygun, veteriner hekim kontrollü, helal kesim sertifikalı ve çevrimiçi vekâlet vererek kesilen kurbanlarınız ile siz de kalplere dokunabilirsiniz. Tek tık ile internet sitesi veya telefon aracılığı ile Adak, akika, şükür kurbanı, vacip kurbanlarınızı kestirmek için; https://kurbanim.com.tr/ adresinden veya 0212 292 55 25 numarası üzerinden firma yetkileri ile iletişime geçebilirsiniz.