DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Alemdar basın ile bir araya geldi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Alemdar basın ile bir araya geldi

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Elegant Kafe de düzenlenen basın toplantısında yerel basın mensupları ile bir araya gelerek soruları yanıtladı. Başkan Alemdar “Bizde giden kötü olduğu için gitmez, gelen de iyi olduğu için gelmez. Nasiptir.” mesajı verdi. Sakarya için çalışacağız ifadelerini kullanan Alemdar, “doğal güzelliklerimize yöneleceğiz” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı  Mutlu Işıksu, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Alemdar, “Sizlerle beraber 7/24 esasıyla çalışarak şehrimizin gelişmesine katkı sunacağız. Şu ana kadar gittiğimiz her ilçede coşku ve samimiyet gördük. İnşallah biz de bu samimiyete ve sevgiye layık olmak için çalışacağız. ” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Alemdar açıklamalarında şu ifadelere de değindi “”Bu milleti doğru bilgilendirmek için sokaklara düşen basın mensuplarını selamlıyorum. İnşallah Sakarya’mızı aldığımız yerden daha yukarı taşımak için çalışacağız. Bizim yaptığımız iş bayrak yarışıdır, hizmet yarışıdır. Bizim anlayışımıza göre hiç kimse kötü olduğu için gitmez, gelen de çok iyi olduğu için gelmez bu işler nasip işidir. Biz Sakarya’yı daha ileriye götürmek için çalışacağız. Hedefimiz çıktığımız bu yolda insanlara ulaşıp ne yapabileceğimizi ortaya koymak. İlçelerimizde teşkilatlarımız ziyaret ettik. İlçelerde ilk günkü heyecanla çalışmaya hazır olan abilerimizi, ablalarımızla görüştük. Bizim için küsmek, yorulmak olmaz. Bizde insanlığa hizmet için çalışma var. Bu hafta İnşallah ilçe adaylarımızı da tamamlayacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Bundan önce yapılanlar için teşekkür ediyoruz, yarım kalanları tamamlayacağız, yenilerini yapacağız.

Yatay mimariyi oluşturup, doğal güzellikleri koruyacağız. Yeşil dönüşümü muhakkak atlamayacağız. Şuanda raylı sistemde atılan adımları sürdüreceğiz. Ulaşımda yeni adımlar atacağız. Tarımda, sanayide şehrimizin avantajlarını kullanacağız. Şehrimiz için yapacak çok şeyimiz var. Hep beraber şehrimizi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Bu şehrin gelişmesi için el ele omuz omuza vereceğiz. Bizler asla ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Bu şehir için çaba sarf edenleri baş tacı yapacağız. Şehrimizin 16 ilçesine eşit ve adil davranmak için seçim beyannamemizi oluşturup sizlerle buluşacağız. Biz hizmet üretmek için kararlıyız, hazırız. Bize güvenen, bize inanlara şükranlarımı sunuyorum. İnşallah uyum içerisinde Sakarya’nın geleceği için çalışacağız. Siz bu şehrin her anısında yer alan basın mensuplarına teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde Sakarya için seçim beyannamesini aktaracağız”